مرجع دانلود انواع وکتور دو بعدی و سه بعدی

امروزه از انواع تصاویر استفاده‌های فراوانی می‌شود. اما یکی از گروه‌های پرکاربرد این تصاویر، عکس های وکتور هستند. عکس های وکتور یا برداری درواقع فایل های تصویری‌ای هستند که می توان از آنها در ابعاد دلخواه استفاده کرد. بدون آنکه کیفیت آنها کم شود. بر خلاف عکس‌های رَستر یا معمولی که مثلاً با گوشی گرفته می‌شود، و محدودیت اندازه دارند، از این تصاویر در هر اندازه‌ای می‌توان استفاده کرد. از وکتورها برای برش و حک لیزری، چاپ بنرهای بزرگ، چاپ آثار تبلیغاتی، کلیه‌ی امور گرافیکی و امور مربوط به تدوین و تصویرسازی استفاده می‌شود.

با توجه به کاربرد فراوان این تصاویر، این تارنما به منظور تولید و جمع‌آوری و بهینه‌سازی فایل‌های وکتور ایجاد شده است. فایل‌های ما با سه پسوند PDF که یک فایل گرافیکی عمومی و استاندارد و مورد قبول متخصصین در تمام دنیا می باشد؛ و پسوند DXF که عموماً برای دستگاه‌های سی‌ان‌سی و لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد و فایل CDR که مورد استفاده اپراتور های انواع دستگاه های لیزر، کاترپلاتر و موارد مشابه می باشد. از عکس‌های PDF می‌توان در نرم‌افزارهای کورل، فتوشاپ، ایلاستریتور و … استفاده کرد. از فایل‌های DXF نیز می‌توان برای نرم‌افزارهایی مثل اتوکد، سالیدورک و کتیا بهره برد و همچنین از فایل‌های CDR که برای نرم افزار کورل دراو است.

فایل‌های آماده برای برش یا حک لیزر یکی دیگر از کاربرد های تصاویر وکتور هستند. این فایل ها کاملاً بهینه شده و مناسب کارهای تولیدی هستند. همچنین فایل مربوط به لوگوی سازمان ها، شرکت های معروف و برند های جهانی یکی از حوزه های بروز این نوع فایل ها هستند. تلاش ما این است که آرشیو کاملی از این فایل ها را در اختیار مخاطبان عزیزمان قرار دهیم.

انواع فونت مانند:

فانتزی، یونانی، انتزاعی و…

کانون تبلیغاتی آلاگرافیک

با ارائه انواع طرح های وکتور

و قبول سفارش حک و برش لیزری

ساخت انواع تابلو چلنیوم و ال ای دی

جهت سفارش با شماره   09139292117 تماس حاصل فرمائید.